Stavte na vzdelanie, z ktorého budú profitovať vaši klienti!

Už 18. októbra 2018 sa uskutoční SIBAF® forum, ktorého ambícia je nemenná  – poskytnúť poisťovacím maklérom poznatky, názory a skúsenosti, z ktorých budú profitovať v prvom rade ich klienti. Pretože služba a starostlivosť o klienta je to, čo robí z poisťovacieho makléra kvalitného a odporúčaného poisťovacieho makléra.

To je primárny cieľ, nie však jediný. 

Základnými motívmi stretnutia určeného najmä pre konateľov, odborných garantov a všetkých s dušou poisťovacieho makléra je získať nové poznatky a skúsenosti a stretnúť výnimočných obchodných partnerov.

Zúčastnite sa (opäť) SIBAF® fóra!

“Námetov, ktoré má z pohľadu poisťovacieho makléra zmysel prediskutovať  je mnoho,” povedal jeden z organizátorov, Martin Sinčák, “Na SIBAF® forum 2018 otvoríme témy, ktoré aktuálne vnímame ako najpálčivejšie prípadne pre náš segment najzaujímavejšie.”

Príkladom je problematika kontinuálneho hodnotenia rizika u klienta, čo znie po jarných implementačných zážitkoch ako jemné sci fi. Na SIBAF® fóre sa v októbri budeme venovať aj tejto aktuálnej téme. Samozrejme budeme sa venovať aj témam z oblasti aktuálnej legislatívy

“Skladbu tém celého podujatia, ich obsahové naplnenie a jednotlivých speakrov vyberáme očami poisťovacieho makléra na základe princípov efektívneho vzdelávania, a to názorne, aktuálne a odborne,“ dodal druhý organizátor, Oliver Borko.

Kedy, kde…

18. októbra 2018 v Technopol kongresovom centre v Bratislave.

a prečo?

Čas strávený na SIBAF® sa vám nebude počítať do absolvovaného OFV. Cena vstupného je rádovo vyššia ako cena 15 hodín OFV.

Na SIBAF® forum sa však dozviete to, čo je pre činnosť sprostredkovateľa poistenia aktuálne podstatné, zároveň to môžete rozdiskutovať s kolegami. To vám dá pridanú hodnotu pri riadení firmy a vzťahu s klientom, resp. riadení rizika.

 

“Vďaka dôvere našich partnerov pokrývame časť nákladov na organizáciu podujatia z ich príspevkov,” povedal Martin Sinčák, “To nám umožňuje postaviť cenu vstupného na takú úroveň, aby sa podujatia mohli zúčastniť viacerí účastníci z jednej spoločnosti a plne využiť možnosti podujatia. Vzdelávať sa – absolvovať kompletný program, nadviazať nové, utužiť existujúce obchodné kontakty, inšpirovať sa.”

Registruj sa!

SIBAF® forum bude tradične prebiehať simultánne v dvoch miestnostiach. Každý si tak nájde to, čo obohatí jeho aktuálny záujem. Čím skôr sa zaregistrujete, tým viac ušetríte.

Využite ponuku „Early bird“ a registrujte sa tu.

Program budeme postupne predstavovať a informovať vás o novinkách.

Ak si želáte byť informovaný o každej novinke, prihláste sa na odber nášho newslettra.

späť