Zodpovednosť za škodu spôsobenú vadným výrobkom

Téma škodových udalostí zo zodpovednosti za škodu spôsobenú vadným výrobkom je aj v prípade dlhoročných profesionálov v poisťovacom segmente na doslovne hodinové diskusie. Napriek tomu sú s otvoreným koncom.

Významnú pomoc pri riešení podobných problémov poskytujú najmä príklady z praxe, z bežného reálneho života. Práve vďaka nim dospievame k pochopeniu úskalia rizík, upisovania, prevencie či likvidácie (poistných) udalostí.

Práve preto sa spoločnosť EFIBA rozhodla prispieť k téme aktualizovaním a prepracovaním pôvodnej prvej publikácie „Zodpovednosť za škodu spôsobenú vadným výrobkom“ od autorov Petra Zárubu a Martina Pospíšila.

Ako sa hovorí, najlepšie (a najmúdrejšie) je učiť sa na chybách druhých a téma zodpovednosti za škodu vadných výrobkov je tak náročná a rozsiahla, že každá praktická skúsenosť predstavuje výrazný profesionálny posun vpred.

Skladom
Kód: 79
€19
Kategória: Knihy a publikácie
Hmotnosť: 0.3 kg
Autor: Petr Záruba, Martin Pospíšil
Vydavateľstvo: EFIBA s.r.o.
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-973450-0-6
Väzba: Brožovaná

Popis produktu nie je dostupný

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie