SIBAF® Award 2018 pozná svojich víťazov!

Na odbornom podujatí sprostredkovateľov poistenia SIBAF® forum, ktoré sa uskutočnilo 18. októbra, boli vyhlásené výsledky ankety SIBAF® Award 2018. Anketa je jedinečnou príležitosťou pre poisťovne spoznať názor sprostredkovateľov poistenia na kvalitu ich služby a servisu, ktorý poskytujú.

 

Anketa SIBAF® Award sa koná pravidelne od roku 2006. Jej výsledky odrážajú kvalitu služieb, ktorú poisťovne poskytujú pre klientov a sprostredkovateľov poistenia. Pre poisťovne je veľkou motiváciou, aby si vysokú úroveň udržali a pretavili ju do ocenenia, akou je SIBAF® Award. Z takejto pozitívnej motivácie nakoniec profitujú najmä spokojní klienti.

V rámci ankety Poisťovňa roka boli hodnotené tri kategórie prostredníctvom vyplnenia hlasovacích lístkov. V tomto ročníku sa do hlasovania zapojilo 76 spoločností, sprostredkovateľov poistenia typu samostatný finančný agent, finančný poradca a sprostredkovateľ poistenia z iného členského štátu pre sektor poistenia. Spolu odovzdali až 261 hlasovacích lístkov pre 3 kategórie.

Špeciálna kategória Počin roka bola hodnotená cez online hlasovanie počas SIBAF® fóra 2018.

 

Najúspešnejšie poisťovne

V ankete sa medzi ocenených na prvých troch miestach zaradili poisťovne:

 

V kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov:

1) MSIG Insurance Europe AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu

2) Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

3) Colonnade Insurance S.S., pobočka poisťovne z iného členského štátu

 

V kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel:

1) Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2) Generali Poisťovňa, a.s.

3) Colonnade Insurance S.S., pobočka poisťovne z iného členského štátu

 

Napokon v kategórii Poistenie občanov (majetku a zodpovednosti za škodu):

1) Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2) Generali Poisťovňa, a.s.

3) AXA pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

 

Počin roka

Priamo počas vzdelávacieho podujatia prebehlo hlasovanie v kategórii Počin roka. Zámerom tejto kategórie bolo odmeniť a vyzdvihnúť aktivity, ktoré prispeli k transparentnosti, zvýšeniu (úrovne) vzdelávania laickej a odbornej verejnosti, publikačnej činnosti ap. v oblasti poistného trhu na Slovensku. Prítomní účastníci SIBAF® fóra 2018 online hlasovaním rozhodli, že počinom roka 2018 sa stala Hromadná pripomienka proti zavedeniu dane z poistenia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie