SIBAF® semináre a workshopy už 5. apríla!

Konečne prichádza možnosť a príležitosť myslieť aj na iné veci, ako je aktuálne dianie vo svete. Dianie v politickej a ekonomickej oblasti má priamy dopad aj na poistné riziká, rozsah krytia, výluky, stanovenie poistných súm vo vzťahu k inflácii a pod. Orientácia v týchto témach je dôležitá na zodpovedanie otázok klintov a korektné nastavenie ich poistných programov.

Pre každého, kto má záujem byť informovaný a svoju profesionalitu a odbornosť neustále zvyšovať, je dôležitý termín 5. apríl, kedy sa uskutoční vzdelávacie podujatie SIBAF® workshopy & semináre 2022.

Podujatie sa uskutoční v online režime a poskytne dávku odborných, názorných a aktuálnych informácií v podaní kvalitných rečníkov.

Predstavujeme prvé dva body programu SIBAF® seminárov a workshopov:

1)     Dôležité súvislosti  pri opravách motorových vozidiel a zmeny v zákone o cestnej doprave po 1. 1. 2022
Z Cechu predajcov a autoservisov SR budú tému prezentovať páni Matej Kováč a František Gajdács. Okrem iného predstavia skúsenosti členov Cechu pri opravách po vážnych dopravných nehodách po 1. januári 2022.
Súčasťou budú odporúčania a tiež vysvetlenie rozsudku Krajského súdu, v rámci neho objasnenie pojmov ako obvyklá cena opravy, oprávnenosť krátenia poisťovne ap.
 
2)     Registrácie autoservisu do informačného systému technických kontrol
Tému bude prezentovať pán Pavol Vincek zo spoločnosti TESTEK a.s. V prezentácii sa dozviete o nutnosti či povinnosti registrácie do informačného systému technických kontrol, o tom, čo vyplýva z pozastavenia premávky po vážnej nehode pre prevádzkovateľa alebo držiteľa vozidla a tiež, či a aké výhody majú klienti, majitelia poškodených vozidiel pri vážnych dopravných nehodách.

Ďalšie podrobnosti predstavíme už čoskoro.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie