SIBAF® workshopy a semináre predstavujú ďalší bod programu

Vzdelávacie podujatie sa uskutoční v online forme už 5. apríla 2022. Po prvých troch bodoch programu predstavujú organizátori aj štvrtého prezentujúceho s jeho témou.

 

Hlavnou ambíciou všetkých SIBAF® vzdelávacích podujatí je priniesť komplexný pohľad na pre poisťovací sektor relevantné témy. Inak tomu nebude ani pri aktuálne pripravovaných SIBAF® workshopoch a seminároch, ktoré sa uskutočnia už 5. apríla v online forme. Už známymi bodmi programu budú Dôležité súvislosti pri opravých motorových vozidiel a zemny v zákone o cestnej doprave po 1. 1. 2022, Registrácie autoservisu do informačného systému technických kontrol a Kalkulácia nákladov na výstavbu a rekonštrukciu nehnuteľností. Práve do posledne menovanej témy prinesie hlbší vhľad štvrtý bod programu seminárov a workshopov, ktorým je Stanovenie poistnej sumy pre nehnuteľnosti fyzických osôb, rodinných domov a bytov. Prednášajúci, pán Róbert Koch, manažér pre poistenie majetku a zodpovednosti za škodu poistovne UNIQA, predstaví najčastejšie chyby pri stanovované poistnej sumy nehnuteľností a z nich vyplývajúce riziká podpoistenia. Súčasný ekonomický vývoj s pomerne vysokoou mierou inflácie je téma veľmi relevantnou s ohľadom na dopad na významné porfólio zmlúv v správe sprostredkovateľov poistenia.

Viac informácií a možnosti registrácie na SIBAF® workshopy a semináre nájdete tu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie