SIBAF® fórum 2022 otvorí aj pálčivé témy, napríklad sociálnu infláciu

Zaregistrovali ste sa už na SIBAF® fórum 2022? Prednášajúci sa budú venovať témam, ktoré mnohým ešte ani nenapadli. Napríklad téme sociálnej inflácie, ktorá je menej predvídateľná a kvantifikovateľná ako ekonomická inflácia, ale aj téme meniaceho sa trhu práce v kontexte poistného trhu. Zoznámte sa s ďalšími témami a prednášajúcimi!

 

SIBAF® fórum 2022 sa uskutoční v prezenčnej podobe už 13. októbra v Hoteli NH Bratislava Gate One.

Zoznámte sa s ďalšou dôležitou témou, ktorej sa bude venovať Rita Müller, právnička prijatá do advokátskej komory v Nemecku, pôsobiaca roky v Spojenom kráľovstve, Nemecku či Rakúsku a aktuálne pôsobí ako vedúca upisovania fakultatívnych nehôd vo Swiss Re v Mníchove. Na SIBAF® fóre sa bude venovať téme sociálnej inflácie, o ktorej sa zatiaľ veľmi nehovorí, no čoskoro sa stane aj bez slov súčasťou života každého z nás. Od nákladov na náš týždenný nákup, cez náklady na pohonné hmoty, až po náklady na energie totiž všetci pociťujeme ekonomickú infláciu. Kym však správy o nej sú súčasťou všetkých správ, tej sociálnej sa veľa pozornosti nevenuje. Je poháňaná celým radom sociálno-ekonomických, legislatívnych a súdnych trendov a v zákulisí sa zmocňuje aj poisťovníctva. Posun škodových pomerov pre poisťovateľov je veľkou výzvou, ktorá vytvára rizikovejšie a nákladnejšie prostredie pre obchodné spoločnosti.

 

Registrácia na SIBAF® fórum 2022 už bola spustená a ponúka možnosť registrácie jedného účastníka alebo zvýhodnenej registrácie dvoch účastníkov, súčasťou ktorej je aj 5 prístupov k online vzdelávacím kurzom.

Registrujte sa tu.

 

Na SIBAF® fóre sa uskutoční aj vyhlásenie výsledkov ankety SIBAF® award.

Späť do obchodu